Opinie

Firma z dużym potencjałem !-panie pracujące w MK design z pasją!-materiały doskonałej jakości -delikatne firany -szycie zasłon firan rolet doskonale !wykonanie nic się nie łamie -nie -załamuje w miejscach przeszyć –mimo iż miałam mocno ugruntowane założenie jak mają wyglądać udekorowane okna to efekt był jeszcze większy niż oczekiwałam!–aż szkoda ze nie mam więcej okien do takiej magii!–

Karolina (Termin skorzystania z usługi: styczeń 2017)


Pani Katarzyna pomogła mi dobrać materiały do rolet rzymskich oraz doradziła sposób ich zawieszenia.
Współpraca z p. Katarzyną to czysta przyjemność. Wsłuchuje się w oczekiwania drugiej strony, a jednocześnie rekomenduje rozwiązania na bazie swoich doświadczeń.
Polecam!

Anna (Termin skorzystania z usługi: sierpień 2016)


Fantastyczna i profesjonalna firma, bardzo polecam.
Doskonala obsługa, profesjonalny dobór materiałów i miła atmosfera. W skrócie pełen profesjonalizm.

Łukasz (Termin skorzystania z usługi: grudzień 2012)


Pięknie dopasowane do wnętrza i charakteru dekoracje okienne. Bardzo miła i fachowa obsługa, Pani potrafi doradzić nie narzucając swojego stylu. W sklepie jest dużo różnych próbników – materiały na miarę każdej kieszeni. Uszyte z dużą starannością o szczegóły. Gorąco polecam.

Grażyna Buczek (Termin skorzystania z usługi: grudzień 2011)


W sklepie dużo fajnych próbników. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pani Kasia to osoba, z którą łatwo można nawiązać kontakt i dobrze się współpracuje. Zawsze znajdzie jakieś dobre rozwiązanie. Montaż bez problemów i szybko. Bardzo jestem zadowolona z ostatecznego efektu. Polecam.

Iza (Termin skorzystania z usługi: grudzień 2011)


Bardzo dobra jakość usługi i krótki termin jej wykonania. Polecam!

Juvenal (Termin skorzystania z usługi: 2011)


Mam kuchnię w stylu rustykalnym, utrzymaną w ciepłych odcieniach brązu. Zupełnie nie miałam pomysłu na aranżację okna – Pani Kasia pomogła mi dobrać materiały, kolory, zaproponowała sposób upięcia firanek. Wysłuchała moich sugestii i starała się dostosować do nich styl aranżacji. Jestem bardzo zadowolona, osiągnęłam zamierzony efekt. Poza tym, wymyśliła dla mnie pokrowce na krzesła (aby dzieci ich nie pobrudziły) w kolorach pasujących do całości, a za jej pośrednictwem zamówiłam także obrusy z łatwo piorących materiałów. A to wszystko w przemiłej atmosferze – naprawdę gorąco polecam!

Hanna (Termin skorzystania z usługi: 2008, 2010)


Jesteś zadowolony z naszych usług? Prosimy o wystawienie opinii.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść opinii